Uszkodzone

Oprócz całych, sprawnych i zadbanych samochodów prowadzimy także skup aut do naprawy. Szczecin i całe zachodniopomorskie.

Skup aut do naprawy mechanicznej:
Kupujemy samochody z uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak:

  • uszkodzone silniki, skrzynie biegów, elektronika, wtryski , sprzęgła i wyposażenie pojazdu.

Jeżeli posiadacie Państwo auto do naprawy prosimy o kontakt, bo może korzystniej byłoby sprzedać auto w stanie uszkodzonym zamiast ponosić koszty, a przede wszystkim marnować czas na naprawy. Prosimy zauważyć, że w większości przypadków napraw silnika podane klientowi koszty wstępne na warsztatach przeważnie są sporo niższe od finalnych, bo zawsze „coś jeszcze dochodzi”, a naprawy wykonywane są nieterminowo.

Skup aut do naprawy blacharsko-lakierniczej:
Kupujemy samochody z ubytkami lakieru, wgnieceniami, rysami, a także po kolizjach drogowych.

Nie kupujemy aut mocno rozbitych, skorodowanych lub zdekompletowanych. Kupujemy tylko auta, które po fachowej naprawie można przywrócić do stanu sprzed kolizji.

O dobry warsztat coraz trudniej, czyli taki, w którym dobry mechanik dobrze zdiagnozuje problem i w przystępnej cenie wykona nam fachowo naprawę. Oczywiście istnieją takie warsztaty w Szczecinie i okolicach, ale kolejki sięgają często kilku tygodni. Dlatego też jeżeli posiadacie Państwo auto do naprawy prosimy o kontakt, bo może się okazać, że nasza oferta odkupu okaże się korzystniejsza finansów od naprawy w warsztacie, a Państwo zaoszczędzicie czas i przede wszystkim nerwy.