Skup aut Szczecin

Nasz skup samochodów używanych odkupuje auta wyprodukowane w latach 2002-2017. Interesują nas zarówno egzemplarze całkowicie sprawne, w bardzo dobrym stanie, jak i te wymagające dokonania pewnych napraw. Swoją działalność świadczymy na terenie Szczecina oraz w jego okolicach. Nie interesują nas egzemplarze w złym stanie, pordzewiałe i nadające się do kasacji.

Kupujemy jedynie pojazdy z roczników 2006-2022, które są zadbane i w bardzo dobrym stanie lub ew. wymagają dokonania jakiś napraw mechanicznych lub blacharsko-lakierniczych.

Współpraca z nami jest doskonałym rozwiązaniem, jeśli chce się sprawnie i bezproblemowo sprzedać samochód – bez sprzątania, bez usuwania usterek, bez nadawania ogłoszeń, bez odbierania telefonów. Wystarczy do nas zadzwonić i umówić się z nami w dogodnym dla siebie miejscu, o wybranej porze. Podczas spotkania dokonamy sprawnych oględzin pojazdu i zaproponujemy kwotę za jaka możemy zakupić auto od ręki. Dokładamy starań, by zapewnić sprzedającemu jak najbardziej bezproblemowy i możliwie szybki przebieg transakcji. Sprzedając używane auto do naszego skupu, natychmiast otrzymasz gotówkę.

Skorzystanie z naszej oferty to doskonałe rozwiązanie, które pozwoli sprzedać pojazd, nie poświęcając na to dużo czasu. Skontaktować się z nami można telefonicznie oraz za pomocą formularza znajdującego się na stronie.

Kontakt z nami

Nasz skup aut Szczecin działa przez 7 dni w tygodniu w godz. 7.00-21.00 pod nr 509270859. Można też złożyć ofertę poprzez formularz na stronie.

Jeżeli posiadacie Państwo zdjęcia auta to prosimy przesłać bezpośrednio na pojazdy@onet.pl wraz z podstawowymi danymi auta i nr tel do kontaktu.

Oględziny

Podczas pierwszego kontaktu możemy się umówić na oględziny nawet w tym samym dniu lub w dniu następnym.

Czas i miejsce oględzin - zawsze dopasujemy się wg wyboru sprzedającego (pracujemy 7 dni w tygodniu). Możemy przyjechać do domu, do pracy, do warsztatu lub w jakiekolwiek inne miejsce. Dojeżdżamy po auta na terenie Szczecina i okolicy do 150km. Nasz dojazd i wycena auta są całkowicie bezpłatne i do niczego Państwa niezobowiązujące.

przebieg transakcji

Gwarantujemy miłą atmosferę, sprawne oględziny i po porozumieniu się obu stron zakup samochodu od ręki. Płacimy gotówką, ale na życzenie sprzedającego możemy dokonać wpłaty bezpośrednio w banku lub ew. przelewem. Auta zawsze kupujemy na naszą firmę zarejestrowaną w CEIDG od 2001r. (wpis z ewidencji i dowód osobisty do wglądu).
Sporządzamy umowę i wypełniamy dokumenty do ubezpieczalni, a wszystkie druki posiadamy przy sobie (druki do pobrania)

–   Dlaczego my?   –

szybka i bezproblemowa sprzedaż
możliwa nawet w dniu zgłoszenia

bez umawiania się z potencjalnymi, 
często niezdecydowanymi klientami

bez szykowania auta do sprzedaży
- sprzątania, usuwania usterek itp.

proponujemy uczciwą wycenę 
adekwatną do stanu technicznego pojazdu

bez nadawania ogłoszeń i przeprowadzania
wielu rozmów telefonicznych

jesteśmy legalną firmą, 
a skup aut w Szczecinie prowadzimy od 2001 r.

–  AUTO ALAN: ZAUFAJ NAM  –

Auto uległo awarii lub kolizji na drodze ? Zadzwoń !

  •  przyjedziemy natychmiastowo naszą autolawetą
  •  krótkie oględziny i propozycja ceny zakupu auta
  •  przy akceptacji ceny – możemy kupić auto od ręki
  •  istnieje możliwość wymiany na inne sprawne auto
  •  niezależnie, czy dojdzie do zakupu auta możemy przewieźć lawetą twoje auto i pasażerów w dowolne miejsce
  •  Zadzwoń – jesteśmy elastyczni w każdym przypadku

Duże koszty naprawy lub długi termin oczekiwania? Prosimy mieć na uwadze, że w większości szacowany koszt naprawy i termin wykonania są znacząco niższe od finalnych .

Często też naprawa nie przynosi efektu lub jest wykonana niefachowo. Może warto rozważyć sprzedaż auta w stanie uszkodzonym ?

Prosimy o kontakt – podjedziemy na warsztat lub ASO, obejrzymy auto do naprawy i zaproponujemy cenę odkupu. Nie ponosicie Państwo kosztów i oszczędzacie swój cenny czas, a przede wszystkim nerwy.

Po transakcji własnym transportem odbierzemy uszkodzone auto z warsztatu

Więcej informacji w skup aut uszkodzonych

Jeżeli kupujecie Państwo samochód w komisie lub w salonie dealerskim, a dotychczasowy pozostawiacie w rozliczeniu, prosimy sprawdzić naszą propozycję odkupu. Często okazuje się, że proponujemy kwotę znacząco wyższą.

Podjedziemy pod salon, komis lub inne miejsce, zaproponujemy cenę, a jak okaże się atrakcyjniejsza dla Państwa zapłacimy od ręki gotówką i spiszemy umowę kupna-sprzedaży.

Wiele aut kupujemy w ten sposób, ponieważ salony dealerskie bardzo obniżają ceny za konieczność usunięcia jakichkolwiek usterek. Prosimy zadzwonić do nas i sprawdzić, czy możecie Państwo otrzymać wyższą cenę odkupu.

Z możliwości tej najczęściej korzystają osoby wyjeżdżające za granicę lub oczekujące na odbiór nowego samochodu w salonie.

Znamy termin odbioru nowego auta lub termin wyjazdu. Chcemy sprzedać auto, ale w ostatnim dniu, bo przecież jest nam teraz niezbędny.

Nie ma problemu ! Przyjedziemy, obejrzymy samochód, ustalimy cenę zakupu. Jeżeli będzie zadowalająca to wpłacimy zadatek i sporządzimy umowę przedwstępną. Pozwala to na bezstresową sprzedaż auta we wcześniej ustalonym dniu i za ustaloną wcześniej cenę.

Jako skup aut chcielibyśmy zaproponować Państwu możliwość współpracy. Oferujemy prowizje pieniężne za wskazanie samochodu przeznaczonego do sprzedaży i którego zakupimy. Jeżeli macie Państwo wiedzę, że ktoś chce sprzedać samochód prosimy o kontakt.

Jesteśmy jak najbardziej otwarci także na stałą współpracę np. z osobami związanymi zawodowo z samochodami (pomoc drogowa, warsztaty, parkingi strzeżone, likwidacja szkód itp)

– PYTANIA   –

Niezbędne dokumenty do sprzedaży:

  •  dowód rejestracyjny
  •  karta pojazdu
  •  polisa OC
  •  dowód osobisty (do okazania).

W przypadku zagubienia karty pojazdu sporządzamy moświadczenie o utraceniu do Wydz. Komunikacji.

W przypadku zagubienia dowodu rejestracyjnego należy wyrobić wtórnik (do urzędu należy zabrać kartę pojazdu, ubezpieczenie i tablice rejestracyjne do nalepek)

W przypadku nieobecności współwłaściciela lub właściciela auta sprzedający musi posiadać pełnomocnictwo, które można pobrać na górze strony w zakładce „Druki do pobrania”.

1. Wydział Komunikacji
Po sprzedaży należy udać się z umową do Wydziału Komunikacji zgłosić sprzedaż w ciągu 30 dni (ustawa PORD, Art. 78 ust. 2 pkt 1).

2. Zakład Ubezpieczeń
Następnie należy zgłosić sprzedaż w zakładzie ubezpieczeń (email, list lub u agenta) i w przypadku ubiegania się o zwrot z OC za niewykorzystany okres należy złożyć dyspozycję zwrotu składki.  Druk możecie Państwo otrzymać od nas przy zakupie auta lub można pobrać z zakładki „Druki do pobrania”.

3. Urząd Skarbowy
Podatek PCC opłacamy my, co jest zawarte w umowie, więc przy sprzedaży auta użytkowanego prywatnie nie zgłaszamy nic w US. Jeżeli auto było w ewidencji firmy to należy sprzedaż zgłosić i rozliczyć w swoim biurze księgowości