Skup aut Stargard

Swoje usługi natychmiastowego odkupu aut świadczymy na terenie Stargardu oraz całego województwa zachodniopomorskiego.

Nasz skup samochodów używanych dotyczy jedynie modeli pochodzących z lat 2006-2022. Interesują nas zarówno pojazdy sprawne, w dobrym stanie, jak i wymagające dokonania pewnych napraw.
Nasz skup aut używanych nie obejmuje pojazdów zniszczonych, zaniedbanych, przeznaczonych do kasacji lub nadających się na części. Nie interesują nas również pojazdy stare, wyprodukowane przed rokiem 2002. Działamy w taki sposób, by zapewnić jak najlepsze warunki transakcji. Można się z nami skontaktować zarówno przez telefon, jak i za pośrednictwem formularza znajdującego się na naszej stronie. Przyjeżdżamy w wyznaczone miejsce o porze wskazanej przez właściciela samochodu.

Dokładamy starań, by transakcje przebiegały jak najszybciej, dlatego można się z nami umówić już na ten sam lub kolejny dzień. Podczas spotkania przeprowadzamy oględziny, po których następuje ustalenie ceny. Następnie przy akceptacji naszej propozycji cenowej od ręki kupujemy auto. Najczęściej oferujemy gotówkę od ręki, jednak na życzenie klienta możemy również dokonać wpłaty w banku lub przelewu na wskazane konto.

Kontakt z nami

Prosimy śmiało dzwonić 7 dni w tygodniu w godz. 7.00-21.00 pod nr tel 509270859. Można też złożyć ofertę poprzez formularz na stronie.

Jeżeli posiadacie Państwo zdjęcia samochodu to można też przesłać je bezpośrednio na pojazdy@onet.pl wraz z podstawowymi danymi auta i nr telefonu do kontaktu.

Oględziny

Podczas pierwszego kontaktu możemy się umówić na oględziny nawet w tym samym dniu lub w dniu następnym.

Czas i miejsce oględzin - dopasujemy się do sprzedającego (pracujemy cały tydzień). Możemy przyjechać do domu, do pracy, do warsztatu lub w jakiekolwiek inne miejsce.

Skup aut w Stargard i okolicach prowadzimy cały tydzień. Nasz przyjazd i wycena auta są całkowicie bezpłatne i dla Państwa do niczego niezobowiązujące. Możecie Państwo porównać naszą wycenę z innymi firmami prowadzącymi Skup Aut Stargard i skontaktować się w późniejszym czasie i umówić się na sfinalizowanie sprzedaży.

przebieg transakcji

Gwarantujemy miłą atmosferę, sprawne oględziny i po porozumieniu się obu stron zakup samochodu od ręki.

Płacimy gotówką, ale na życzenie sprzedającego możemy dokonać wpłaty bezpośrednio w banku lub ew. przelewem. Auta zawsze kupujemy na naszą firmę zarejestrowaną w CEIDG od 2001r. (wpis z ewidencji i dowód osobisty do wglądu). Sporządzamy umowę i wypełniamy dokumenty do ubezpieczalni, a wszystkie druki posiadamy przy sobie (druki do pobrania)

–   Dlaczego my?   –

szybka i bezproblemowa sprzedaż
możliwa nawet w dniu zgłoszenia

bez umawiania się z potencjalnymi, 
często niezdecydowanymi klientami

bez szykowania auta do sprzedaży
- sprzątania, usuwania usterek itp.

proponujemy uczciwą wycenę 
adekwatną do stanu technicznego pojazdu

bez nadawania ogłoszeń i przeprowadzania
wielu rozmów telefonicznych

jesteśmy legalną firmą, 
a skup aut w Szczecinie prowadzimy od 2001 r.

–  AUTO ALAN: ZAUFAJ NAM  –

Auto uległo awarii lub kolizji na drodze ? Zadzwoń !

  •  przyjedziemy natychmiastowo naszą autolawetą
  •  krótkie oględziny i propozycja ceny zakupu auta
  •  przy akceptacji ceny – możemy kupić auto od ręki
  •  istnieje możliwość wymiany na inne sprawne auto
  •  niezależnie, czy dojdzie do zakupu auta możemy przewieźć lawetą twoje auto i pasażerów w dowolne miejsce
  •  Zadzwoń – jesteśmy elastyczni w każdym przypadku

Duże koszty naprawy lub długi termin oczekiwania? Prosimy mieć na uwadze, że w większości szacowany koszt naprawy i termin wykonania są znacząco niższe od finalnych .

Często też naprawa nie przynosi efektu lub jest wykonana niefachowo. Może warto rozważyć sprzedaż auta w stanie uszkodzonym ?

Prosimy o kontakt – podjedziemy na warsztat lub ASO, obejrzymy auto do naprawy i zaproponujemy cenę odkupu. Nie ponosicie Państwo kosztów i oszczędzacie swój cenny czas, a przede wszystkim nerwy.

Po transakcji własnym transportem odbierzemy uszkodzone auto z warsztatu

Więcej informacji w skup aut uszkodzonych

Jeżeli kupujecie Państwo samochód w komisie lub w salonie dealerskim, a dotychczasowy pozostawiacie w rozliczeniu, prosimy sprawdzić naszą propozycję odkupu. Często okazuje się, że proponujemy kwotę znacząco wyższą.

Podjedziemy pod salon, komis lub inne miejsce, zaproponujemy cenę, a jak okaże się atrakcyjniejsza dla Państwa zapłacimy od ręki gotówką i spiszemy umowę kupna-sprzedaży.

Wiele aut kupujemy w ten sposób, ponieważ salony dealerskie bardzo obniżają ceny za konieczność usunięcia jakichkolwiek usterek. Prosimy zadzwonić do nas i sprawdzić, czy możecie Państwo otrzymać wyższą cenę odkupu.

Z możliwości tej najczęściej korzystają osoby wyjeżdżające za granicę lub oczekujące na odbiór nowego samochodu w salonie.

Znamy termin odbioru nowego auta lub termin wyjazdu. Chcemy sprzedać auto, ale w ostatnim dniu, bo przecież jest nam teraz niezbędny.

Nie ma problemu ! Przyjedziemy, obejrzymy samochód, ustalimy cenę zakupu. Jeżeli będzie zadowalająca to wpłacimy zadatek i sporządzimy umowę przedwstępną. Pozwala to na bezstresową sprzedaż auta we wcześniej ustalonym dniu i za ustaloną wcześniej cenę.

Jako skup aut chcielibyśmy zaproponować Państwu możliwość współpracy. Oferujemy prowizje pieniężne za wskazanie samochodu przeznaczonego do sprzedaży i którego zakupimy. Jeżeli macie Państwo wiedzę, że ktoś chce sprzedać samochód prosimy o kontakt.

Jesteśmy jak najbardziej otwarci także na stałą współpracę np. z osobami związanymi zawodowo z samochodami (pomoc drogowa, warsztaty, parkingi strzeżone, likwidacja szkód itp)

– PYTANIA   –

Niezbędne dokumenty do sprzedaży:

  •  dowód rejestracyjny
  •  karta pojazdu
  •  polisa OC
  •  dowód osobisty (do okazania).

W przypadku zagubienia karty pojazdu sporządzamy moświadczenie o utraceniu do Wydz. Komunikacji.

W przypadku zagubienia dowodu rejestracyjnego należy wyrobić wtórnik (do urzędu należy zabrać kartę pojazdu, ubezpieczenie i tablice rejestracyjne do nalepek)

W przypadku nieobecności współwłaściciela lub właściciela auta sprzedający musi posiadać pełnomocnictwo, które można pobrać na górze strony w zakładce „Druki do pobrania”.

1. Wydział Komunikacji
Po sprzedaży należy udać się z umową do Wydziału Komunikacji zgłosić sprzedaż w ciągu 30 dni (ustawa PORD, Art. 78 ust. 2 pkt 1).

2. Zakład Ubezpieczeń
Następnie należy zgłosić sprzedaż w zakładzie ubezpieczeń (email, list lub u agenta) i w przypadku ubiegania się o zwrot z OC za niewykorzystany okres należy złożyć dyspozycję zwrotu składki.  Druk możecie Państwo otrzymać od nas przy zakupie auta lub można pobrać z zakładki „Druki do pobrania”.

3. Urząd Skarbowy
Podatek PCC opłacamy my, co jest zawarte w umowie, więc przy sprzedaży auta użytkowanego prywatnie nie zgłaszamy nic w US. Jeżeli auto było w ewidencji firmy to należy sprzedaż zgłosić i rozliczyć w swoim biurze księgowości