Skup aut Łobez

KUPUJEMY AUTA WYŁĄCZNIE Z LAT 2006-2022. Całkowicie sprawne w bdb stanie lub do naprawy - ŁOBEZ i całe woj. zachodniopomorskie

Prowadzimy skup aut Łobez wyłącznie z roczników 2006-2022. Kupujemy auta całkowicie sprawne i w dobrym stanie, ale także te wymagające naprawy. Nie jesteśmy zainteresowani autami zniszczonymi, skorodowanymi, do kasacji itp.

Kontakt z nami

Prosimy śmiało dzwonić 7 dni w tygodniu w godz. 7.00-21.00 pod nr tel 509270859. Można też złożyć ofertę poprzez formularz na stronie.

Jeżeli posiadacie Państwo zdjęcia samochodu to można też przesłać je bezpośrednio na pojazdy@onet.pl wraz z podstawowymi danymi auta i nr telefonu do kontaktu.

Oględziny

Podczas pierwszego kontaktu możemy się umówić na oględziny nawet w tym samym dniu lub w dniu następnym.

Czas i miejsce oględzin - dopasujemy się do sprzedającego (pracujemy cały tydzień). Możemy przyjechać do domu, do pracy, do warsztatu lub w jakiekolwiek inne miejsce.

Skup aut w Łobez i okolicach prowadzimy cały tydzień. Nasz przyjazd i wycena auta są całkowicie bezpłatne i dla Państwa do niczego niezobowiązujące.
Możecie Państwo porównać naszą wycenę z innymi firmami prowadzącymi Skup Aut Łobez i skontaktować się w późniejszym czasie i umówić się na sfinalizowanie sprzedaży.

przebieg transakcji

Gwarantujemy miłą atmosferę, sprawne oględziny i po porozumieniu się obu stron zakup samochodu od ręki.

Płacimy gotówką, ale na życzenie sprzedającego możemy dokonać wpłaty bezpośrednio w banku lub ew. przelewem. Auta zawsze kupujemy na naszą firmę zarejestrowaną w CEIDG od 2001r. (wpis z ewidencji i dowód osobisty do wglądu). Sporządzamy umowę i wypełniamy dokumenty do ubezpieczalni, a wszystkie druki posiadamy przy sobie (druki do pobrania)

–   Dlaczego my?   –

szybka i bezproblemowa sprzedaż
możliwa nawet w dniu zgłoszenia

bez umawiania się z potencjalnymi, 
często niezdecydowanymi klientami

bez szykowania auta do sprzedaży
- sprzątania, usuwania usterek itp.

proponujemy uczciwą wycenę 
adekwatną do stanu technicznego pojazdu

bez nadawania ogłoszeń i przeprowadzania
wielu rozmów telefonicznych

jesteśmy legalną firmą, 
a skup aut w Szczecinie prowadzimy od 2001 r.

–  AUTO ALAN: ZAUFAJ NAM  –

Auto uległo awarii lub kolizji na drodze ? Zadzwoń !

  •  przyjedziemy natychmiastowo naszą autolawetą
  •  krótkie oględziny i propozycja ceny zakupu auta
  •  przy akceptacji ceny – możemy kupić auto od ręki
  •  istnieje możliwość wymiany na inne sprawne auto
  •  niezależnie, czy dojdzie do zakupu auta możemy przewieźć lawetą twoje auto i pasażerów w dowolne miejsce
  •  Zadzwoń – jesteśmy elastyczni w każdym przypadku

Duże koszty naprawy lub długi termin oczekiwania? Prosimy mieć na uwadze, że w większości szacowany koszt naprawy i termin wykonania są znacząco niższe od finalnych .

Często też naprawa nie przynosi efektu lub jest wykonana niefachowo. Może warto rozważyć sprzedaż auta w stanie uszkodzonym ?

Prosimy o kontakt – podjedziemy na warsztat lub ASO, obejrzymy auto do naprawy i zaproponujemy cenę odkupu. Nie ponosicie Państwo kosztów i oszczędzacie swój cenny czas, a przede wszystkim nerwy.

Po transakcji własnym transportem odbierzemy uszkodzone auto z warsztatu

Więcej informacji w skup aut uszkodzonych

Jeżeli kupujecie Państwo samochód w komisie lub w salonie dealerskim, a dotychczasowy pozostawiacie w rozliczeniu, prosimy sprawdzić naszą propozycję odkupu. Często okazuje się, że proponujemy kwotę znacząco wyższą.

Podjedziemy pod salon, komis lub inne miejsce, zaproponujemy cenę, a jak okaże się atrakcyjniejsza dla Państwa zapłacimy od ręki gotówką i spiszemy umowę kupna-sprzedaży.

Wiele aut kupujemy w ten sposób, ponieważ salony dealerskie bardzo obniżają ceny za konieczność usunięcia jakichkolwiek usterek. Prosimy zadzwonić do nas i sprawdzić, czy możecie Państwo otrzymać wyższą cenę odkupu.

Z możliwości tej najczęściej korzystają osoby wyjeżdżające za granicę lub oczekujące na odbiór nowego samochodu w salonie.

Znamy termin odbioru nowego auta lub termin wyjazdu. Chcemy sprzedać auto, ale w ostatnim dniu, bo przecież jest nam teraz niezbędny.

Nie ma problemu ! Przyjedziemy, obejrzymy samochód, ustalimy cenę zakupu. Jeżeli będzie zadowalająca to wpłacimy zadatek i sporządzimy umowę przedwstępną. Pozwala to na bezstresową sprzedaż auta we wcześniej ustalonym dniu i za ustaloną wcześniej cenę.

Jako skup aut chcielibyśmy zaproponować Państwu możliwość współpracy. Oferujemy prowizje pieniężne za wskazanie samochodu przeznaczonego do sprzedaży i którego zakupimy. Jeżeli macie Państwo wiedzę, że ktoś chce sprzedać samochód prosimy o kontakt.

Jesteśmy jak najbardziej otwarci także na stałą współpracę np. z osobami związanymi zawodowo z samochodami (pomoc drogowa, warsztaty, parkingi strzeżone, likwidacja szkód itp)

– PYTANIA   –

Niezbędne dokumenty do sprzedaży:

  •  dowód rejestracyjny
  •  karta pojazdu
  •  polisa OC
  •  dowód osobisty (do okazania).

W przypadku zagubienia karty pojazdu sporządzamy moświadczenie o utraceniu do Wydz. Komunikacji.

W przypadku zagubienia dowodu rejestracyjnego należy wyrobić wtórnik (do urzędu należy zabrać kartę pojazdu, ubezpieczenie i tablice rejestracyjne do nalepek)

W przypadku nieobecności współwłaściciela lub właściciela auta sprzedający musi posiadać pełnomocnictwo, które można pobrać na górze strony w zakładce „Druki do pobrania”.

1. Wydział Komunikacji
Po sprzedaży należy udać się z umową do Wydziału Komunikacji zgłosić sprzedaż w ciągu 30 dni (ustawa PORD, Art. 78 ust. 2 pkt 1).

2. Zakład Ubezpieczeń
Następnie należy zgłosić sprzedaż w zakładzie ubezpieczeń (email, list lub u agenta) i w przypadku ubiegania się o zwrot z OC za niewykorzystany okres należy złożyć dyspozycję zwrotu składki.  Druk możecie Państwo otrzymać od nas przy zakupie auta lub można pobrać z zakładki „Druki do pobrania”.

3. Urząd Skarbowy
Podatek PCC opłacamy my, co jest zawarte w umowie, więc przy sprzedaży auta użytkowanego prywatnie nie zgłaszamy nic w US. Jeżeli auto było w ewidencji firmy to należy sprzedaż zgłosić i rozliczyć w swoim biurze księgowości