Skup aut Gryfice

Prowadzimy skup używanych aut pochodzących wyłącznie z lat 2006-2022. Kupujemy samochody w stu procentach sprawne, w stanie bardzo dobrym oraz takie, które wymagają naprawy.

Nasz skup samochodów używanych działa na terenie Gryfic oraz całego województwa zachodniopomorskiego.
Kupujemy pojazdy niezależnie od tego, czy wymagają napraw, czy są całkowicie sprawne. Interesują nas modele wyprodukowane w latach 2003-2017. Nasz skup aut w Gryficach nie dotyczy pojazdów skorodowanych, zniszczonych, starych lub nadających się jedynie do kasacji.
Jeśli nadeszła pora wymiany samochodu, a nie chcesz tracić czasu na poszukiwanie kupca, odezwij się do nas. Z chęcią podejmiemy współpracę i odkupimy twój pojazd.

Oferujemy uczciwe ceny, dostosowane do stanu technicznego, w jakim jest samochód się znajduje. Ponadto dbamy o to, by cała transakcja przebiegła tak szybko, jak to tylko możliwe. Wypłacamy gotówkę od ręki. Na życzenie dokonujemy wpłaty w banku lub przelewu. Zawsze umawiamy się ze sprzedającym w miejscu, które mu odpowiada. Dostosowujemy się również w kwestii terminu spotkania.

Kontakt z nami

Prosimy śmiało dzwonić 7 dni w tygodniu w godz. 7.00-21.00 pod nr tel 509270859. Można też złożyć ofertę poprzez formularz na stronie.

Jeżeli posiadacie Państwo zdjęcia samochodu to można też przesłać je bezpośrednio na pojazdy@onet.pl wraz z podstawowymi danymi auta i nr telefonu do kontaktu.

Oględziny

Podczas pierwszego kontaktu możemy się umówić na oględziny nawet w tym samym dniu.

Miejsce i czas oględzin wybiera sprzedający (pracujemy cały tydzień). Możemy przyjechać do domu, do pracy, do warsztatu lub w jakiekolwiek inne miejsce.

Skup aut w Gryficach i okolicach prowadzimy 7 dni w tygodniu. Nasz przyjazd i wycena auta są całkowicie bezpłatne i dla Państwa niezobowiązujące. Możecie Państwo na spokojnie porównać naszą wycenę z innymi firmami prowadzącymi Skup Aut Gryfice i skontaktować się w późniejszym czasie i umówić się na sfinalizowanie sprzedaży.

przebieg transakcji

Gwarantujemy miłą atmosferę, sprawne oględziny i po porozumieniu się obu stron zakup samochodu od ręki.

Płacimy gotówką, ale na życzenie sprzedającego możemy dokonać wpłaty bezpośrednio w banku lub ew. przelewem. Auta zawsze kupujemy na naszą firmę zarejestrowaną w CEIDG od 2001r. (wpis z ewidencji i dowód osobisty do wglądu). Sporządzamy umowę i wypełniamy dokumenty do ubezpieczalni, a wszystkie druki posiadamy przy sobie (druki do pobrania)

–   Dlaczego my?   –

szybka i bezproblemowa sprzedaż
możliwa nawet w dniu zgłoszenia

bez umawiania się z potencjalnymi, 
często niezdecydowanymi klientami

bez szykowania auta do sprzedaży
- sprzątania, usuwania usterek itp.

proponujemy uczciwą wycenę 
adekwatną do stanu technicznego pojazdu

bez nadawania ogłoszeń i przeprowadzania
wielu rozmów telefonicznych

jesteśmy legalną firmą, 
a skup aut w Szczecinie prowadzimy od 2001 r.

–  AUTO ALAN: ZAUFAJ NAM  –

Auto uległo awarii lub kolizji na drodze ? Zadzwoń !

  •  przyjedziemy natychmiastowo naszą autolawetą
  •  krótkie oględziny i propozycja ceny zakupu auta
  •  przy akceptacji ceny – możemy kupić auto od ręki
  •  istnieje możliwość wymiany na inne sprawne auto
  •  niezależnie, czy dojdzie do zakupu auta możemy przewieźć lawetą twoje auto i pasażerów w dowolne miejsce
  •  Zadzwoń – jesteśmy elastyczni w każdym przypadku

Duże koszty naprawy lub długi termin oczekiwania? Prosimy mieć na uwadze, że w większości szacowany koszt naprawy i termin wykonania są znacząco niższe od finalnych .

Często też naprawa nie przynosi efektu lub jest wykonana niefachowo. Może warto rozważyć sprzedaż auta w stanie uszkodzonym ?

Prosimy o kontakt – podjedziemy na warsztat lub ASO, obejrzymy auto do naprawy i zaproponujemy cenę odkupu. Nie ponosicie Państwo kosztów i oszczędzacie swój cenny czas, a przede wszystkim nerwy.

Po transakcji własnym transportem odbierzemy uszkodzone auto z warsztatu

Więcej informacji w skup aut uszkodzonych

Jeżeli kupujecie Państwo samochód w komisie lub w salonie dealerskim, a dotychczasowy pozostawiacie w rozliczeniu, prosimy sprawdzić naszą propozycję odkupu. Często okazuje się, że proponujemy kwotę znacząco wyższą.

Podjedziemy pod salon, komis lub inne miejsce, zaproponujemy cenę, a jak okaże się atrakcyjniejsza dla Państwa zapłacimy od ręki gotówką i spiszemy umowę kupna-sprzedaży.

Wiele aut kupujemy w ten sposób, ponieważ salony dealerskie bardzo obniżają ceny za konieczność usunięcia jakichkolwiek usterek. Prosimy zadzwonić do nas i sprawdzić, czy możecie Państwo otrzymać wyższą cenę odkupu.

Z możliwości tej najczęściej korzystają osoby wyjeżdżające za granicę lub oczekujące na odbiór nowego samochodu w salonie.

Znamy termin odbioru nowego auta lub termin wyjazdu. Chcemy sprzedać auto, ale w ostatnim dniu, bo przecież jest nam teraz niezbędny.

Nie ma problemu ! Przyjedziemy, obejrzymy samochód, ustalimy cenę zakupu. Jeżeli będzie zadowalająca to wpłacimy zadatek i sporządzimy umowę przedwstępną. Pozwala to na bezstresową sprzedaż auta we wcześniej ustalonym dniu i za ustaloną wcześniej cenę.

Jako skup aut chcielibyśmy zaproponować Państwu możliwość współpracy. Oferujemy prowizje pieniężne za wskazanie samochodu przeznaczonego do sprzedaży i którego zakupimy. Jeżeli macie Państwo wiedzę, że ktoś chce sprzedać samochód prosimy o kontakt.

Jesteśmy jak najbardziej otwarci także na stałą współpracę np. z osobami związanymi zawodowo z samochodami (pomoc drogowa, warsztaty, parkingi strzeżone, likwidacja szkód itp)

– PYTANIA   –

Niezbędne dokumenty do sprzedaży:

  •  dowód rejestracyjny
  •  karta pojazdu
  •  polisa OC
  •  dowód osobisty (do okazania).

W przypadku zagubienia karty pojazdu sporządzamy moświadczenie o utraceniu do Wydz. Komunikacji.

W przypadku zagubienia dowodu rejestracyjnego należy wyrobić wtórnik (do urzędu należy zabrać kartę pojazdu, ubezpieczenie i tablice rejestracyjne do nalepek)

W przypadku nieobecności współwłaściciela lub właściciela auta sprzedający musi posiadać pełnomocnictwo, które można pobrać na górze strony w zakładce „Druki do pobrania”.

1. Wydział Komunikacji
Po sprzedaży należy udać się z umową do Wydziału Komunikacji zgłosić sprzedaż w ciągu 30 dni (ustawa PORD, Art. 78 ust. 2 pkt 1).

2. Zakład Ubezpieczeń
Następnie należy zgłosić sprzedaż w zakładzie ubezpieczeń (email, list lub u agenta) i w przypadku ubiegania się o zwrot z OC za niewykorzystany okres należy złożyć dyspozycję zwrotu składki.  Druk możecie Państwo otrzymać od nas przy zakupie auta lub można pobrać z zakładki „Druki do pobrania”.

3. Urząd Skarbowy
Podatek PCC opłacamy my, co jest zawarte w umowie, więc przy sprzedaży auta użytkowanego prywatnie nie zgłaszamy nic w US. Jeżeli auto było w ewidencji firmy to należy sprzedaż zgłosić i rozliczyć w swoim biurze księgowości